fbpx
25 Березня, 2022

Словаччина надасть стипендії українським митцям-біженцям

Словаччина надасть стипендії українським митцям-біженцям

Фонд підтримки мистецтв Словаччини готує допомогу переселенцям з України, які працюють у сфері культури.

Про це розповіла TASR співробітник Фонду Єва Туранська.

Знімок екрана 2022 03 25 о 08.51.23

Допомога буде організована в два етапи. Спочатку всі мистецьки організації, які зареєстровані в Словаччині, повинні пройти реєстрацію на спеціальній сторінці в інтернеті podpora.fpu.sk/ua/form. Тут потрібно вказати свої контактні дані, сферу діяльності та кількість осіб, з якими вони готові співпрацювати або вже співпрацюють.

“Зібрані дані дадуть уявлення про наявний потенціал організацій та поточний попит на співпрацю з ними та стануть джерелом інформації для майбутніх стипендіатів”, – пояснила Туранська.

На другому етапі Фонд підтримки мистецтв розпочне конкурс для митців і культурних працівників, які виїхали з України через війну.

Анкету на конкурс можна заповнити словацькою та англійською мовами.

Інформацію про конкурс Фонд має намір широко поширити через свої інформаційні ресурси та за допомогою інформаційних ресурсів різних міжнародних організацій.

Нагадаємо, що у Словаччині заявили про можливість розміщення частини вимушених переселенців з України, які зупинились у Чехії. Готові тут і надати першу роботу тим, хто її потребуватиме.

За словами прем’єр-міністра Словацької Республіки Едуарда Геґера, українці матимуть змогу працювати на посадах, які роботодавці вже давно не можуть зайняти місцевими робітниками.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі