fbpx
04 Лютого, 2022

Румунія з березня скасує надзвичайний режим попри рекордну кількість хворих на COVID-19

Румунія з березня скасує надзвичайний режим попри рекордну кількість хворих на COVID-19

Міністр охорони здоров’я Румунії Александру Рафіла заявив, що країна “може повернутися до нормального життя” наприкінці березня, і тому не буде необхідності продовжувати надзвичайний режим.

Проте попереду ще складні дні, коли щодня буде реєструватися понад 50 тисяч нових випадків COVID-19, цитує міністра Digi24.

Alexandru Rafila

Варто зазначити, що 1 лютого Румунія повідомила про рекордну кількість – 40 018 випадків захворювань на коронавірус. Це третина від загальної кількості тестів, проведених за день.

Рафіла, виступаючи для громадського телеканалу, заявив про впевнененість, що Румунія повернеться до нормального режиму до кінця березня. Йдеться і про регулярну економічну діяльність.

“Думаю, до кінця березня ми повернемося до нормального режиму. Це означає, що надзвичайний стан, ймовірно, більше не знадобиться. Я мав багато зустрічей з представниками різних галузей – туризму, HoReCa, великих рітейлерів, великих інвесторів у Румунії. Усі хочуть передбачуваності, щирої дискусії, яка дасть можливість перезапустити економіку. І я думаю, що до кінця березня ми зможемо провести дуже серйозні дискусії, щоб люди знали, що робити найближчими місяцями”, – заявив міністр охорони здоров’я.

Нагадаємо, з 1 лютого Словаччина скоротила карантин для невакцинованих з десяти до п’яти днів після прибуття до країни з безсимптомного перебігу захворювання або після негативного ПЛР-тесту.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі