fbpx
17 Жовтня, 2021

РНБО затвердила стратегію інформаційної безпеки України

РНБО затвердила стратегію інформаційної безпеки України

Рада національної безпеки та оборони 15 жовтня затвердила стратегію інформаційної безпеки України. Документ має виняткову актуальність через ріст кількості інформаційних спецоперацій з боку Російської Федерації.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Oleksij Danylov Large

“Вони використовують ЗМІ для впливу на нашу Україну, на наших людей. Така стратегія була сьогодні розглянута і ухвалена на засіданні РНБО”, – сказав він.

Як зазначив Данілов, зміст документа став причиною багатьох “палких дискусій” серед членів РНБО.

Наразі документ відсутній на сайті президента України, однак є можливість ознайомитись із його проектом, який для громадського обговорення раніше розмістив Мінкульт.

Розробку проєкту нової стратегії інформаційної безпеки анонсували у квітні 2021 року, займалось нею Міністерство культури України. Стратегія мала стати альтернативою до відповідної Доктрини, затвердженої за часів президента Порошенка. Її основною метою була реалізація протидії руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв’язаної нею гібридної війни.

 

InfoPost.Media

Фото: Економічна правда


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі