fbpx
03 Березня, 2022

Польща терміново модернізувала залізничний перехід з Україною, закритий 12 років тому

Польща терміново модернізувала залізничний перехід з Україною, закритий 12 років тому

Польща у прискореному порядку відновлює залізничні шляхи на прикордонному переході Кросценко-Хирів. Оператор залізничної інфраструктури PKP PLK планує відновити перевезення на цій ділянці після 12 років простою.

Про це польський залізничний оператор повідомив на своій сторінці.

“Польські залізничники завжди підтримували і підтримуватимуть тих, хто потребує допомоги”, – прокоментували у PKP PLK.

польська залізниця Pkp Plk

Активне просування робіт підтвердив і заступник директора департаменту інвестиційної діяльності АТ УЗ Володимир Шемаєв. За його словами, цей залізничний перехід не функціонував майже 12 років. Після ініціативи поляків, інфраструктурне сполучення можуть відновити вже сьогодні.

Варто додати, що до цього розмови та спроби відновити залізничне сполучення на вказаному напрямку велися близько п’яти років.

Нагадаємо, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) заявило, що більш ніж половина біженців залишаються у Польщі. Там зараз перебуває 454 тисячі громадян України.

 

InfoPost.Media

Фото: PKP Polskie Linie Kolejowe SA / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі