fbpx
28 Березня, 2022

Напередодні виборів: Партія Орбана випереджує опозицію на 2%, а явка буде максимальною

Напередодні виборів: Партія Орбана випереджує опозицію на 2%, а явка буде максимальною

Правляча партія прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана “Фідес” на 2% випереджує опозиційний альянс за результатами соціологічного опитування наприкінці березня.

Опитування, проведене Zavecz Research з 23 по 25 березня, показало, що підтримка партії Орбана “Фідес” (Fidesz) складає 41% електорату, тоді як опозиційний альянс набрав 39%*. Про це пише Telex напередодні виборів 3 квітня.

277523285 520539046110365 3755172245939134920 N

І правляча партія, і опозиціяпоказали 3% зростання у порівнянні з попереднім опитуванням Zavecz в лютому. При цьому частка виборців, які не визначилися, знизилась.

Як пише видання, Орбан зіткнувся з об’єднаним шестипартійним опозиційним фронтом вперше з моменту вступу на посаду на виборах 2010 року.

Screenshot 8

До опозиційного альянсу входять Демократична коаліція, соціалісти, ліберали та колишній ультраправий, а тепер правоцентристський, Йоббік. Її кандидатом на посаду прем’єр-міністра є Петер Маркі-Зай, який зараз є мером міста Годмезевашаргей на півдні Угорщини.

За дослідженням Zavecz, явка на виборах буде високою, імовірно, до 80%.

* Дослідження проводилося з 23 по 25 березня 2022 року шляхом опитування 800 осіб по телефону. Вибірка дослідження представляє угорське населення віком від 18 років за статтю, віковими групами, освітою та типом населеного пункту. Межа похибки вибірки становить +/- 3,5%.

Нагадаємо, у понеділок, 28 березня, анонімні хакери здійснили атаку на проурядові інформаційні ресурси Угорщини. На головних сторінках кількох видань, які контролюються або мають відношення до уряду Віктора Орбана, розмістили попередження про те, що громадяни читають пропагандистські ЗМІ.

 

 

InfoPost.Media

Фото: Orbán Viktor / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі