fbpx
12 Січня, 2022

На території Закарпатського угорського інституту запровадили селективний збір відходів

На території Закарпатського угорського інституту запровадили селективний збір відходів

На Закарпатті все більше уваги приділяється селективному збору сміття та відходів. Встановлюють такі контейнери і деякі навчальні заклади. Наприклад, Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ також долучився до акції.

На подвір’ї закладу будуть окремі контейнери для пластикових пляшок, скла, алюмінієвих банок, а також картонних коробок і паперу. Знайшлося місце навіть для збору ковпачків, повідомляється на сайті інституту.

245033

У стінах навчального закладу всі ці елементи також планують збирати окремо.

Зібрані відходи через регулярні проміжки часу будуть транспортуватися до полігону під назвою “Кольорові баки”, яким керує екоактивіст та інженер Віктор Бучинський.

Бучинський зазначив, що інститут є хорошим прикладом того, як слід захищати наше довкілля. І додав, що закликає якомога більше навчальних закладів у Берегові та по всьому Закарпаттю долучилися до ініціативи сортування сміття та відходів.

Раніше ми публікували матеріал про рівень забрудненості річки Тиси мікропластиком, який виявився вищим за забруднення індійського Гангу. Так, за останні роки з річки Тиси та її заплав в Угорщині вивезли 180 тонн відходів. Угорські фахівці стверджують, що відходи найчастіше потрапляють на територію країни від сусідів – з України та Румунії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі