fbpx
07 Жовтня, 2021

Хорватію струснув землетрус силою 4,6 бали, який сягнув Словаччини

Хорватію струснув землетрус силою 4,6 бали, який сягнув Словаччини

Ввечері середи, 6 жовтня, Хорватію вразив землетрус магнітудою 4,6 бали. За даними словацької Національної мережі сейсмічних станцій, сейсмограми зафіксували поштовхи і на території Словаччини.

Як повідомили у Хорватському сейсмологічному інституті, епіцентр землетрусу знаходився на хорватсько-боснійському кордоні біля озера Бушко (Buško Blato). Поштовхи відчувалися в Сплітсько-Далматинській жупанії в місті Сінь, а також у містах Спліт та Макарска.

Місцеві жителі відчули значні поштовхи, ЗМІ повідомляють про перші незначні пошкодження. Так, у соцмережах поширились світлини та відео обваленої частини кам’яної стіни в Спліті. Всього жителі подали сім повідомлень про пошкодження, але більшість із них мали незначний характер. Керівництво жупанії вже пообіцяло відвідати всі сім’ї та проінспектувати будинки на предмет безпечності подальшого проживання у них. Протягом ночі рятувальники міста Триль усували наслідки зсуву на одній із місцевих доріг, щоб розблокувати проїзд.

Поштовхи відчули і в кількох популярних місцях відпочинку від Задару до Дубровника.

У Словаччині ж землетрус зафіксували пристрої, розташовані в місті Модра на заході країни.

Варто зазначити, що Хорватія знаходиться в сейсмічно активному районі. Країна вже встигла пережити кілька землетрусів магнітудою більше шести балів з початку ХХ століття.

 

InfoPost.Media за матеріалами vecernji.hr та svet.sme.sk

Фото: vecernji.hr


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі