fbpx
06 Січня, 2022

Голова Путіна в центрі Європи – читачі обрали найкращу обкладинку угорського журналу за 2021 рік

Голова Путіна в центрі Європи – читачі обрали найкращу обкладинку угорського журналу за 2021 рік

Угорське видання hvg.hu відбірало 12 найкращих обкладинок зі своїх 52 випусків, опублікованих у 2021 році. Перемогла обкладинка з головою президента Росії Володимира Путіна, яка раптово вилізає просто в центрі Європи.

За обкладинки видання голосували читачі.

Обкладинка HVG з Путіним

Стаття “Угорщина стала базою російської секретної служби” розповідає, що метою Москви є послаблення європейських та євроатлантичних інституцій, а здобутком Путіна став партнера в особі Віктора Орбана.

При цьому більшість обкладинок 2021 року були діяльності угорського прем’єра Віктора Орбана, його сім’ї та партнерів. Частина також стосувалась роботи державного апарату в час пандемії коронавірусу, політичних опонентів Віктора Орбана та закінчення епохи канцлерки Німеччини Ангели Меркель.

Раніше ми розповідали також про те, що з 16 січня 2022 року в Україні вступає в силу норма щодо видання державною мовою загальноукраїнських та регіональних друкованих видань. При цьому це не залежить від того, чи є у видання одночасно версія якоюсь іншою мовою, зокрема і російською. Infopost зібрав основні друковані видання та онлайн-медіа, які перейшли на українську мову у 2021 році. Серед них Playboy, НВ, Marie Claire, Liga.net та інші.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі