fbpx
17 Березня, 2022

Фото дня: румуни залишають іграшки для українських дітей на мості до Сігету

Фото дня: румуни залишають іграшки для українських дітей на мості до Сігету

Діти, прикордонна поліція та волонтери залишають іграшки на краю історичного мосту між Україною та Румунією в пункті пропуску “Солотвино-Сігету Мармацієй”.

Роблять це вони, кожен малюк, який по ньому проходить, міг взяти собі одну.

“Прості люди, прикордонники та волонтери подбали про те, щоб розмістити ці іграшки по краях мосту. Щоб при в’їзді до Румунії діти, які приїжджають з України, могли взяти плюшеву іграшку. Усмішка дітей, коли вони вибирають собі іграшки, радість, коли вони отримують солодощі та фрукти від прикордонників на контрольних пунктах, ніби полегшує біль в очах матерів”, – зазначають у прикордонній поліції Сігету.

275845443 329940845835392 3332301026817062109 N

Також у прикордонній поліції зазначили, що на прикордонному пункті пропуску Сігету-Мармацієй надають всю необхідну підтримку громадянам України, які приїжджають в країну.

 

InfoPost.Media

Фото: прикордонна поліція Сігету


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі