fbpx
03 Грудня, 2021

Екс-прем’єр Чехії Бабіш: На мене намагався напасти озброєний чоловік

Екс-прем’єр Чехії Бабіш: На мене намагався напасти озброєний чоловік

Прем’єр-міністр Чехії у відставці Андрей Бабіш заявив у четвер, що на нього хотів напасти озброєний чоловік. Нападник прийшов з пістолетом і ножем до воріт Офісу уряду Чеської Республіки, де його затримали.

Про це повідомило видання Novinky.cz.

Babis

“Вчора прийшов сюди такий боєць і хотів напасти на мене. У нього був ніж, пістолет і поліція затримала його біля брами. Таке теж буває”, – сказав Бабіш, показавши фотографію відібраних у нападника речей.

Серед них були пістолет, ніж, наручники та інші предмети.

Поліція розслідує інцидент.

“Можу підтвердити, що щось подібне сталося вчора. Служба безпеки затримала чоловіка, який мав при собі якусь зброю. Більше інформації про те, чи це були макети, чи справжня зброя, я не маю”, – повідомив речник президії поліції Ондржей Моравчик.

Подробиці в поліції пообіцяли оприлюднити невдовзі.

Нагадаємо, у жовтні в Чехії пройшли парламентські вибори, за результатами яких партія чинного прем’єра Андрея Бабіша (Andrej Babiš) ANO зазнала поразки. До парламенту пройшли чотири партії, які і сформували уряд. Вперше за історію Чеської республіки поза парламентом опинились комуністи.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі