fbpx
10 Березня, 2022

До Словаччини за останню добу потрапило майже 12 тисяч переселенців з України

До Словаччини за останню добу потрапило майже 12 тисяч переселенців з України

На кордоні Словаччини з Україною за останню добу перебувало майже 12 тисяч людей.

“За останню добу до 6.00 четверга загалом на прикордонних переходах, перебувало 11 896 осіб, які в’їжджають з України. З них з вечора середи (9 березня) до ранку четверга кордон перетнуло 4 102 особи”, – про це повідомила речниця президії словацької поліції Деніса Бардьова.

З моменту початку російської агресії ( з 24 лютого до ранку 10 березня) через словацькі КПП до країни дісталося 165 186 осіб, які в’їхали до Словаччини з України, пише sme.sk.

Вишнє Нємецке

За минулу добу найбільш людно було на прикордонному переході “Ужгород-Вишнє Нємецке” – 7519 осіб.

На прикордонному переході “Малий Березний-Убля” на українсько-словацькому кордоні перебувало 3125 осіб, з них 1029 – перетнули кордон з 20.00 вечора до 6 ранку.

На прикордонному переході “Малі Селменці – Вельке Слеменце” за добу – 1252 особи.

Щодо часу очікування, то, за словами речниці словацької поліції, десь рух через кордон відбувається швидше, десь повільніше.

Як стверджують у поліції Словаччини, процес перетину кордону переселенцями у Вишнє Нємецькому сповільнюється через тривалий митний контроль з боку України.

В Ублі час очікування становить близько години, а у Вельке Слеменце – практично без затримок.

Нагадаємо, словацькі банки ввели низку змін, щоб полегшити українцям перебування за кордоном. Адже тим, хто вирушив за кордон з гривнями, не придбавши попередньо іноземну валюту, зробити це у Словаччині буде неможливо. Жоден з великих соовацьких банків не обмінює гривні на євро.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі