fbpx
02 Березня, 2022

Безкоштовні квитки від Wizz Air та FlixBus і житло від Airbnb: як технологічні гіганти допомагають українцям

Безкоштовні квитки від Wizz Air та FlixBus і житло від Airbnb: як технологічні гіганти допомагають українцям

Українці, які вимушені покинути територію країни через війну, зможуть отримати 100 000 безкоштовних квитків на рейси Wizz Air. Лоукостер вирішив надати квитки пля перельотів на короткомагістральних рейсах.

“WIZZ зобов’язується допомогти українським біженцям дістатися місця призначення, де б це не було. Саме тому ми надаємо 100 000 безкоштовних місць на короткомагістральних рейсах”, – повідомили в авіакомпанії.

Скористатись пропозицією Wizz Air можна буде із сусідніх країн України – Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії протягом березня.

1576418927 Flixbus Ukraine 3

Квитки на рейси доступні для бронювання на спеціальній сторінці https://wizzair.com/#/rescue.

Крім того лоукостер запропонував українцям, які вже опинились у інших країнах, спеціальний тариф на перельоти 29,99 євро та 69,99 євро на всі інші рейси.

Долучились до допомоги українцям, які постраждали від війни, і в компанії бронювання житла Airbnb. Платформа разом з некомерційною асоціацією airbnb.org оголосили, що працюють над безкоштовним розміщенням у країнах Європи до 100 тисяч українців, які втекли від війни Росії.

Платформа Airbnb і пов’язана з нею некомерційна асоціація airbnb.org оголосили, що прагнуть безкоштовно розмістити у країнах Європи до 100 тисяч українців, які втікають від війни Росії. Про ініціативу написав у своєму Twitter гендиректор Airbnb Брайан Ческі.

За словами Ческі, для цього потрібно “більше людей, які можуть запропонувати своє житло в сусідніх з Україною країнах, включаючи Польщу, Німеччину, Угорщину та Румунію”. Фінансуватимуть кампанію власне Airbnb, airbnb.org та господарі житла, які захочуть долучитися до підтримки.

Міжнародний автобусний оператор FlixBus надав українцям, які перебувають у Польщі, можливість отримати безкоштовні квитки на поїздки з Перемишля і Жешува.

Для цього бажаючим необхідно надіслати лист на електронну адресу service@flixbus.com.ua з наступною інформацією:

  • тема листа “Ukraine”;
  • місто відправлення: Перемишль або Жешув;
  • час та дата відправлення (графік можна дізнатися на сайті FlixBus);
  • місце прибуття.
  • ім’я та прізвище, електронна пошта та номер телефону.

Після надсилання можлива автоматична відповідь на лист. Її слід проігнорувати та дочекатись зворотного зв’язку зі службою підтримки. Через велику кількість запитів можливе очікування квитка до кількох годин.

Нагадаємо, раніше українців, які вимушені виїхати з України через російську агресію, закликали спланувати маршрут через коридори зі Словаччиною й Угорщиною у Закарпатській області. Таке рішення прийняли через завантаженість КПП на кордоні з Польщею.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі