fbpx
19 Листопада, 2021

Американський актор і режисер Шон Пенн побував на Сході України задля зйомок фільму – ВІДЕО

Американський актор і режисер Шон Пенн побував на Сході України задля зйомок фільму – ВІДЕО

Американський кінорежисер та актор Шон Пенн вперше відвідав Україну та поспілкувався з українськими військовими в одному з населених пунктів Приазов’я.

Про це на своїй сторінці повідомляє пресцентр штабу ООС.

258704516 1241602902998990 6120033344766232160 N

За інформацією штабу ООС, Шон Пенн у співпраці з українською продюсерською групою планує зняти документальний фільм про Україну. Основна мета стрічки – розповісти світу про події, які зараз відбуваються в Україні. Однак сам актор поки своїх планів на широкий загал не озвучував.

Як повідомляє BBC, посилаючись на слова одного з офіцерів, режисер з військовими побував у Широкиному, де були запеклі бої та досі напружена ситуація. Він побував на бойових постах, у супроводі пройшов окопами та скуштував борщ у військовій їдальні.

Також для нього організувати спеціальний брифінг, під час якого розповіли про особливості служби та ситуацію в регіоні.

За словами військового-співрозмовника ВВС, американський режисер під час зустрічі розповів, що хотів би побачити учасників революції на Майдані, тих, хто побував в полоні, колишніх курсантів, а тепер офіцерів, які співали гімн України у Севастополі.

Як зазначили у штабі ООС, дещо несподіваним для американської делегації стало те, що значний відсоток українських військовослужбовців – жінки, які не просто служать в лавах Збройних Сил України, а на рівні з усіма виконують бойові завдання та керують бойовими підрозділами безпосередньо на лінії зіткнення.

Варто нагадати, що Шон Пенн – американський актор та кінорежисер, який став лауреатом премій “Оскар” 2004 року за роль у фільмі “Таємнича річка” та 2009 року за роль у фільмі “Гарві Мілк”.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі