fbpx
27 Серпня, 2021

Згуртувати Україну та протидіяти впливу Росії: 5 країн інвестують в Україну £35 млн

Згуртувати Україну та протидіяти впливу Росії: 5 країн інвестують в Україну £35 млн

Дестабілізуючий вплив Російської Федерації на Україну пропонують зменшити за допомогою інвестицій у розвиток постраждалих регіонів України.

Кошти залучить партнерський фонд із назвою “Партнерство для сильної України”, який невдовзі мають створити п’ять західних країн-партнерів.

Інвестують у протидію Росії та запустять у роботу відповідний фонд вже з грудня цього року Великобританія, США, Канада, Швеція і Швейцарія.

Про це повідомили у посольстві Великобританії в Києві.

Eu For Ukraine 1

Всього протягом наступних трьох років планується витратити понад £35 млн. донорської підтримки. Кошти підуть на ряд ініціатив, спрямованих на підсилення потенціалу регіонів України, які постраждали у результати війни з Росією. Це, зокрема, і грантові інвестиції на розвиток економіки та покращення доступу населення до державних послуг у південних та східних областях України.

Донорська партнерська підтримка має на меті покращити роботу і збільшити доходи домогосподарств та за рахунок підвищення якості державних послуг зміцнити звязок між громадянами, які потрапили у зону конфлікту.

Слід зазначити, що цьогоріч Сенат США також схвалив закон “Про партнерство з Україною у сфері безпеки”. Таким чином США збільшили щорічну військову допомогу Україні до 300 мільйонів доларів.

 

InfoPost

Фото: novosti.dn.ua, Посольство Великобританії в Києві

Нагадаємо, раніше ми розповідали про сім проектів для закарпатського Берегова, які змусили б угорську громаду повірити в Україну та стати гарним шансом для держави проявити себе і змінити свій імідж у очах і закарпатських угорців, і інших національних спільнот України. Ми радимо вам переглянути цей матеріал, адже вважаємо що вразливими до впливу Росії є не тільки ті регіони України, які безпосередньо постраждали від російської військової агресії, але й також такі регіони, як Закарпаття – найбільш західний регіон України, в межах якого пролягає український кордон відразу з 4 країнами ЄС і НАТО.

 


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі