fbpx
31 Березня, 2022

За чотири дні до виборів в Угорщині хакери зламали сайт партії Віктора Орбана

За чотири дні до виборів в Угорщині хакери зламали сайт партії Віктора Орбана

Правляча в Угорщині партія “Фідес” (Fidesz) у середу 30 березня заявила, що її веб-сайт було зламано невідомими закордонними хакерами.

Атака призвела до виходу з ладу одного з ключових комунікаційних каналів Fidesz прямо під кінець виборчої кампанії. У заяві також звинувачують опозицію, пише dailynewshungary.com.

“Очевидним є втручання у виборчий процес”, – заявили у партії. – “Ліві насправді використовують усі можливі засоби, щоб замовчувати голоси, які стоять на стороні миру та безпеки”.

Віктор Орбан

Тим часом Петер Маркі-Зай, кандидат на посаду прем’єр-міністра Угорщини від об’єднаної опозиції, надіслав листа до інституцій Європейського Союзу, в якому зобов’язується у разі перемоги переглянути плани уряду щодо використання Фонду відновлення та стійкості ЄС (RRF).

“Ресурси ЄС слід витрачати на реформи та соціальні питання, які служать розвитку Угорщини, а не на збагачення олігархів, пов’язаних з прем’єр-міністром Віктором Орбаном”, – зазначив Маркі-Зай.

За його словами фінансування RRF та інші ресурси з бюджету ЄС, що виділяються на період 2021-2027 років “є унікальною можливістю побудувати більш “зелене”, соціально справедливе та підготовлене до цифрових технологій майбутнє для Угорщини”.

Маркі-Зай пообіцяв “вжити заходів проти корупції на урядовому рівні”, а також зберегти основні європейські цінності, такі як верховенство права, свобода преси та незалежність судової системи.

Парламентські вибори в Угорщині заплановані на 3 квітня 2022 року.

Нагадаємо, що за останнім опитуванням інституту Republikon перед парламентськими виборами в Угорщини засвідчують, що боротьба між опозицією та партією Віктора Орбана буде справді жорсткою. Так, серед тих, хто визначився, за проурядову Fidesz – KDNP готові віддати свої голоси 35% виборців, натомість за опозиційний альянс – 33%

 

InfoPost.Media

Фото: socialistsanddemocrats.eu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі