31 Травня, 2022

В Україні відкрили ще один залізничний перехід для експорту зернових до Польщі

В Україні відкрили ще один залізничний перехід для експорту зернових до Польщі

Прикордонний перехід із Польщею Рава-Руська – Верхрата отримає можливість пропускати вантажні вагони із зерновими, щоб забезпечити експорт до Європи. Крім того, скасують ветеринарний контроль для транзитних зернових вантажів на території Польщі.

Про це з посиланням на заступника директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерія Ткачова повідомляє Rail Insider.

“Польською стороною прийнято рішення тимчасово не здійснювати ветеринарний контроль кормів рослинного походження (зокрема і фуражних зернових) під час транзиту через територію Польщі до третіх країн”, – наголосив Ткачов.

Рава Руська

Такий спрощений режим для експорту українських зернових починає діяти з 31 травня 2022 року.

За словами Ткачова такі вантажі тепер зможуть ввозитись на територію Польщі через будь-які пункти пропуску як залізничні, так і автомобільні.

“При ввезенні зазначені вантажі підлягатимуть лише митному, прикордонному контролю. Таким чином, через прикордонний перехід Рава-Руська – Верхрата дозволяється передача вагонів із зерновими вантажами”, – зазначив він.

Ми присвятили налагодженню експорту з України та розбудові прикордонної інфраструктури кілька аналітичних матеріалів, з якими радимо ознайомитись:

7 причин, чому відбудова України в умовах війни проти Росії має початися з модернізації західного кордону

Шанс для КПП “Ужгород – Вишнє Нємецьке”: що можна і варто витиснути з українсько-словацького кордону під час війни

Пояснює митниця: як розбудовувати західний кордон України під час війни.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі