fbpx
16 Грудня, 2021

В Україні планують масштабне оновлення дороги Київ-Одеса за кошти ЄІБ та ЄБРР

В Україні планують масштабне оновлення дороги Київ-Одеса за кошти ЄІБ та ЄБРР

В Україні стартує масштабне оновлення дороги Київ-Одеса у рамках співпраці з ЄІБ та ЄБРР. У планах Міністерства інфораструктури – відремонтувати три ділянки дороги М-05 Київ-Одеса на Черкащині загальною довжиною 85 кілометрів.

Капітальний ремонт буде профінансовано за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку в рамках проекту “Україна – дорожні коридори”/Європейські дороги України III”, що реалізується спільно з Україною. Про це інформує МІУ на своїй сторінці.

Kyiv Odesa

“Ми нарешті пройшли всі необхідні процедури для того, щоб розпочати наступний етап оновлення маршруту Київ-Одеса. Минулого року було завершено роботи на 25 км дороги у Київській та Черкаській областях. У рамках кредитних угод з ЄБРР та ЄІБ йдеться про оновлення близько 300 км дороги в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях. Це дозволить забезпечити якісне покриття по всій протяжності одного з найважливіших для України маршрутів. Завершити роботи на 85-ти кілометровій ділянці плануємо вже за 2 роки”, – зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Зазначається, що закупівля здійснюватиметься шляхом міжнародних конкурентних торгів з використанням Порталу електронних закупівель клієнта ЄБРР (ECEPP). Компанії можуть надавати пропозиції до 8 лютого 2022 року.

Раніше з’явилось повідомлення про те, що Словаччина не встигне завершити свою частину коридору трансєвропейського шосе TEN-T до українського кордону до 2030 року. Дорога є частиною коридору TEN-T Рейн-Дунай між українським та французьким кордоном.

 

InfoPost.Media

Фото: Укравтодор


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі