09 Травня, 2022

В Угорщині з’явиться партія прихильників виходу з ЄС – Huxit

В Угорщині з’явиться партія прихильників виходу з ЄС – Huxit

Ультраправий політик Янош Волнер (János Volner) оголосив, що його особиста партія буде перейменована в партію Huxit, щоб представляти прихильників виходу Угорщини з Європейського Союзу. 

Про це повідомляє Telex.

Янош Волнер Huxit

У жовтні 2018 року Волнер покинув ультраправий консервативний “Йоббік” і приєднався до ультраправого руху “Наша Батьківщина”. У вересні 2020 року він оголосив про створення “Партії Волнера”.

“Сьогодні завершився перший півторарічний етап життя партії Волнера”, – написав Волнер у Facebook. – “У майбутньому – сигналізуючи про нашу наступну велику мету – ми продовжимо роботу під назвою Huxit Party. Наша найважливіша мета – вихід Угорщини з Європейського Союзу”.

У січні цього року Волнер, який був незалежним депутатом, заявив, що попри можливість отримати “велику вигоду від сотень мільйонів форинтів державної підтримки під час виборчої кампанії”, він не буде балотуватися у 2022 році.

Згідно з останнім опитуванням Євробарометра, 88% населення Угорщини не відмовляються від членства в ЄС, а 48% вважають його позитивним, повідомляє Telex .

На думку Волнера, західні держави ЄС “входять у саморуйнівну еру, підпорядковану ідеалам крайнього лібералізму”. А “первісний економічний союз дедалі більше перетворюється на союз, керований ідеологією, соціальні наслідки якого суперечать волі угорського народу”.

Політик зазначив, що як члену ЄС Угорщині доведеться “відбудовувати Україну з руїн за власні гроші Угорщини”. А той факт, що “конфлікт між Сходом і Заходом потребує нової європейської країни-посередника, безпечної для обидвох сторін, є величезною можливістю для Угорщини поза ЄС”.

Нагадаємо, що в Угорщині парламентські вибори у квітні цього року відзначились перемогою Орбана та “розколом” в опозиції. Практично по всім мажоритарним округам, окрім Будапешта, перемога дісталася представникам Fidesz-KDNP.

 

InfoPost.Media

Фото: Volner János / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі