21 Квітня, 2022

Угорські ЗМІ оприлюднили фейковий заклик до терактів у Європі, “поки всі зайняті війною в Україні”

Угорські ЗМІ оприлюднили фейковий заклик до терактів у Європі, “поки всі зайняті війною в Україні”

Угорське агентство новин MTI розповсюдило повідомлення, що нібито терористична організація “Ісламська держава” закликала своїх бійців у неділю помститися за вбивство своїх лідерів і використати війну Росії проти України для нападу на Європу.

“Скористайтеся тим, що невірні воюють між собою”, – про це нібито повідомив представник ІГ Абу Омар Аль-Мухаджир.

При цьому він нібито наголосив, що конфлікт в Україні – це “можливість на срібному блюді” для послідовників джихадистського угруповання здійснити напади в Європі, посилаючись на MTI пише Origo.

Ісламська держава

Слід зазначити, що офіційний спікер і представник міжнародного терористичного угруповання Абу Омар Аль-Мухаджир загинув у жовтні 2019 року під час нальоту авіації США на півночі Сирії.

Інформацію про підготовку терактів в Європі подали у першу чергу маргінальні російські та угорські ЗМІ, деякі з посиланням на видання El Espanol.

Нагадаємо, наприкінці березня від імені командування збройних сил Угорщини через поштові сервіси почали розповсюджувати фейкові накази про призов на військову службу.

 

InfoPost.Media

Фото: Голос Америки


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі