11 Квітня, 2022

У Словаччині знайшли винуватця “втечі” некерованого потяга до Угорщини

У Словаччині знайшли винуватця “втечі” некерованого потяга до Угорщини

Машиніст із майже 30-річним стажем, протягом якого не мав серйозних інцидентів, припустився помилки, яка могла закінчитися трагічно.

Нагадаємо, що у січні некерований вантажний потяг із 22 вагонів виїхав зі станції Кошице-Барка, перетнув кордон з Угорщиною і зупинився лише за 25 кілометрів між станціями Гідошнеметі та Жуйто.

барка1

За даними слідства, машиніст неправильно закріпив рухомий склад поїзда до підвіски локомотива, повідомляє портал noviny.sk.

Також він забув встановити гальмо в правильне положення, тож приблизно 1500-тонний колос стартував і вирушив у самостійну подорож.

Після інциденту машиніст пройшов позачергову перевірку, і за згодою з роботодавцем подальшу співпрацю з ним було розірвано.

“Чоловік прийняв це рішення, оскільки зміг реально оцінити можливі наслідки”, – зазначив директор із продажів Petrosped Slovakia Мартін Косорін.


Слідством досі займається поліція, яка досі не закрила справу.

“Слідство триває, а необхідні процесуальні дії відбуваються після відкриття кримінальної справи щодо створення загальної небезпечної ситуації через необережність”, – сказала Яна Месарова, речниця KR PZ Kosice.

Варто додати, що Словацька залізниця вже давно має проблеми з машиністами. Торік їх потрібно було 1217, а бракувало 142. Для порівняння: у 2017 році не вистачало лише 27 машиністів.

 

InfoPost.Media

Фото: noviny


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі