fbpx
28 Березня, 2022

У Братиславі відкрили масштабний центр допомоги біженцям з України – ФОТО

У Братиславі відкрили масштабний центр допомоги біженцям з України – ФОТО

У Братиславі відкрився потужний центр допомоги біженцям з України. Місто відкрило цей центр у співпраці з державним, некомерційним та приватним секторами на території колишнього тимчасового автовокзалу на вулиці Боттовій.

Центр працюватиме цілодобово та надаватиме повну допомогу біженцям. Про це сьогодні на прес-конференції повідомили представники Братислави та влади Словаччини, пише TASR.

У разі потреби центр може обслуговувати до 2500 осіб на день. Окрім їжі, вони також знайдуть тут необхідну для орієнтування інформацію, також тут розмістили простір для відпочинку та дитячі куточки.

При центрі відкрили і відділ поліції у справах іноземців. Тут також працюватимуть представники декількох громадських організацій, які надають допомогу біженцям.

Біженці у Центрі мають доступ до медичної, правової, психологічної та соціальної допомоги. Вони також можуть претендувати на виплату матеріальної допомоги.

Як повідомили в мерії Братиславі, вибране місце в приміщенні колишнього тимчасового автовокзалу на вулиці Боттовій є ідеальним з точки зору логістики.

Нагадаємо, напередодні міністерство внутрішніх справ Словаччини зіштовхнулось із різкою критикою щодо врегулювання кризи з біженцями на східних кордонах з Україною. Уряд передав організацію відповідних заходів приватній компанії, яка, за словами критиків, раніше організовувала корпоративні вечірки.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі