fbpx
10 Лютого, 2022

Словаччина перевозитиме українські окатиші до Чехії за допомогою інноваційних вагонів

Словаччина перевозитиме українські окатиші до Чехії за допомогою інноваційних вагонів

Одна з найбільших логістичних компаній Словаччини Budamar Logistics отримає 300 інноваційних вагонів InnoWaggon та 1200 контейнерів MonTainers XML з відкритим дахом австрійського виробництва. Їх поставлять для перевезення залізняку від кордону Словаччини з України на сталеливарний завод у Чехії.

Про це повідомляє Rail Insider.

Ameh Rot Scaled 1 2048x1153

Також австрійська компанія Innofreight поставить Словаччині обладнання нового перевантажувального комплексу.

Інновації пов’язані з планами потужного металургійного підприємства перейти на виробництво без викидів СО2.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Словаччина прагне стати частиною залізничного Шовкового шляху з Китаю. За словами державного секретаря Міністерства транспорту та будівництва Словацької Республіки (MDV) Ярослава Кметя, обсяги контейнерних поїздів, які відправляються з Китаю, постійно збільшуються. Тому від активності влади Словаччини залежить, чи пройдуть ці поїзди через Словаччину, чи обійдуть її разом із прибутками та можливими інвестиціями.

Словаччина зацікавлена, щоб ці потяги їздили маршрутом через Україну та Словаччину. І щоб якомога більше вантажних поїздів було перекинуто в інтермодальний термінал “Dobrá” на кордоні з Україною. Співпрацю у сфері інтермодальних перевезень вже обговорили на зустрічі з послами Китаю та України Сан Ліцзе та Юрієм Мушкою. Він особисто представив термінал “Dobrá” та можливості, які пропонує Словаччина.

Варто додати також, що цього тижня вирішилась кількамісячна суперечна з Польщею щодо блокування Укрзалізницею транзиту вантажних вагонів. З 10 лютого 2022 року АТ “Укрзалізниця” знімає всі обмеження на залізничний транзит до Польщі.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі