fbpx
10 Квітня, 2022

Словаччина надасть 530 мільйонів євро з фондів ЄС на підтримку українських біженців

Словаччина надасть 530 мільйонів євро з фондів ЄС на підтримку українських біженців

Словаччина надасть 530 мільйонів євро з фондів Євросоюзу на підтримку українських біженців, які наразі перебувають у Словаччині.

Про це TASR повідомив Департамент преси та інформації Уряду Словацької Республіки.

“Словаччина солідарна з Україною і ми є лояльним сусідом. Безпека та процвітання України також у наших інтересах”, – сказав прем’єр-міністр Едуард Геґер.

Словаччина

Кошти підуть на гуманітарну допомогу та забезпечення предметами першої необхідності, а також на підтримку словацьких громадян, наприклад, через створення дитячих садків у словацьких муніципалітетах.

За словами прем’єр-міністра, Словаччина виділила також ще п’ять мільйонів євро на розвиток українських регіонів через словацько-українське транскордонне співробітництво.

Нагадаємо, Словаччина передала Україні свою систему протиповітряної оборони С-300 у якості допомоги в захисті від агресії Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі