25 Березня, 2022

Румунський уряд надасть Молдові 100 мільйонів євро на місцевий розвиток

Румунський уряд надасть Молдові 100 мільйонів євро на місцевий розвиток

Уряд Румунії  затвердить угоду про безповоротну фінансову допомогу Молдові в розмірі 100 мільйонів євро. Це основний елемент допомоги, який пропонує Румунія для підтримки європейського курсу Республіки Молдова.

Про це заявив на засіданні уряду прем’єр-міністр Ніколае Чука, повідомляє Digi24.

Ndqwjmhhc2g9zju2m2qxodbjndc1yzc1zde3odkyndmzogyyztbjote=.thumb

“Сьогодні на засіданні уряду ми затвердимо угоду про надання фінансової допомоги, яку наша країна уклала на спільній нараді в Кишиневі в лютому. Таким чином ця безповоротна фінансова допомога в розмірі 100 мільйонів буде доступною для уряду Республіки Молдова”, – зазначив він.

Угода є основним елементом підтримки зусиль Республіки Молдова щодо сталого розвитку та ​​у проведенні реформ.

У рамках угоди буде профінансовано проекти місцевого розвитку з будівництва доріг, мості, електричних та газових мереж.

“Угоди, спрямовані на будівництво мосту через річку Прут у місті Унгени, зміцнення прикордонного автомобільного мосту між містами Галац та Джурджулешти мають сильне практичне та символічне значення щодо сполучення між Румунією та Республікою Молдова”, – зазначив румунський прем’єр.

Нагадаємо, на спільному засіданні урядів Молдови та Румунії у лютому цього року була підписана угода про будівництво мосту через Прут в Унгенах та про надання Молдові гранту обсягом у 100 млн євро.

InfoPost.Media

Фото: gov.ro


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі