fbpx
25 Березня, 2022

Румунський уряд надасть Молдові 100 мільйонів євро на місцевий розвиток

Румунський уряд надасть Молдові 100 мільйонів євро на місцевий розвиток

Уряд Румунії  затвердить угоду про безповоротну фінансову допомогу Молдові в розмірі 100 мільйонів євро. Це основний елемент допомоги, який пропонує Румунія для підтримки європейського курсу Республіки Молдова.

Про це заявив на засіданні уряду прем’єр-міністр Ніколае Чука, повідомляє Digi24.

Ndqwjmhhc2g9zju2m2qxodbjndc1yzc1zde3odkyndmzogyyztbjote=.thumb

“Сьогодні на засіданні уряду ми затвердимо угоду про надання фінансової допомоги, яку наша країна уклала на спільній нараді в Кишиневі в лютому. Таким чином ця безповоротна фінансова допомога в розмірі 100 мільйонів буде доступною для уряду Республіки Молдова”, – зазначив він.

Угода є основним елементом підтримки зусиль Республіки Молдова щодо сталого розвитку та ​​у проведенні реформ.

У рамках угоди буде профінансовано проекти місцевого розвитку з будівництва доріг, мості, електричних та газових мереж.

“Угоди, спрямовані на будівництво мосту через річку Прут у місті Унгени, зміцнення прикордонного автомобільного мосту між містами Галац та Джурджулешти мають сильне практичне та символічне значення щодо сполучення між Румунією та Республікою Молдова”, – зазначив румунський прем’єр.

Нагадаємо, на спільному засіданні урядів Молдови та Румунії у лютому цього року була підписана угода про будівництво мосту через Прут в Унгенах та про надання Молдові гранту обсягом у 100 млн євро.

InfoPost.Media

Фото: gov.ro


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі