06 Квітня, 2022

Путін погодився на переговори в Будапешті про “припинення вогню” – Орбан

Путін погодився на переговори в Будапешті про “припинення вогню” – Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан провів першу пресконференцію після парламентських виборів, які відбулись 3 квітня. Серед зроблених заяв він озвучив також можливість проведення переговорів Владіміра Путіна з Президентом України володимиром Зеленським у Будапешті.

За словами Орбана, президент РФ у розмові з ним нібито дав позитивну відповідь на пропозицію про зустріч з лідерами України, Франції та Німеччини в Будапешті задля припинення вогню. Однак Путін запропонував при цьому свої умови, пише Index.

Віктор Орбан

Як стверджує Орбан, він наполягав, щоб предметом зустрічі були переговори не про мирну угоду, а про негайне припинення вогню.

Нагадаємо, посла України в Угорщині викликали до угорського Міністерства закордонних справ для пояснень щодо “образливих заяв” української влади стосовно позиції Будапешта у російсько-українській війні.

 

InfoPost.Media

Фото: Index


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі