09 Червня, 2022

Президент Чехії Земан вже не хоче давати дозволи громадянам Чехії воювати за Україну

Президент Чехії Земан вже не хоче давати дозволи громадянам Чехії воювати за Україну

Президент Чехії Мілош Земан у середу відмовив 127 громадянам Чехії у проханні воювати за Україну.

Про це повідомив речник президента Южі Овчачек.

Мілош Земан

На початку місяця було відмовлено 80 чехам у подібному проханні. В адміністрації президента не повідомляється про причини відмов.

І це при тому, що у травні президентом Земаном було надано дозвіл 103 громадянам Чехії вступити до лав Збройних сил України, повідомляє видання novinky.cz.

В середині березня понад 600 громадян Чехії виявили бажання воювати на боці ЗСУ.

Варто додати, що з початку військового вторгнення Росії в Україну Чехія надала Україні військової допомоги на 130 млн євро.


Що стосується президента Чехії Мілоша Земана, то попри свою проросійську позицію він засудив російську агресію проти України. За його словами, напад на суверенну державу не може бути виправданим. У лютому Земан закликав до посилення санкцій і сказав, що помилявся, коли не вірив у вторгнення.

 

InfoPost.Media

Фото: Novinky


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі