11 Вересня, 2022

Пішохідний перехід на КПП “Ужгород – Вишнє Нємецьке” перестане працювати

Пішохідний перехід на КПП “Ужгород – Вишнє Нємецьке” перестане працювати

На КПП “Ужгород – Вишнє Нємецьке” припинить роботу пішохідний перехід. Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ Словацької Республіки.

“З 15 вересня 2022 року скасовується виняток для пішоходів при перетині кордону Словацької Республіки з Україною в пункті пропуску Вишнє Нємецьке – Ужгород. Цей прикордонний пункт відкритий цілодобово без обмежень для пасажирського руху (у тому числі рейсових і нерегулярних автобусів) і вантажного руху”, – йдеться у повідомленні словацького МВС.

За повідомленням міністерства, відтепер пішоходи та велосипедисти для перетину кордону зможуть скористатися тільки прикордонними переходами Велке Слеменце – Малі Слеменце та Убля – Малий Березний.

КПП Вишнє Нємецке

Варто нагадати, що відкрити у пішохідному режимі пункт пропуску “Вишнє Нємецьке – Ужгород” для українців Словаччина погодилася 25 лютого. До цього його у пішохідному режимі відкривали в березні 2020 року для повернення додому українців, які застрягли у Словаччині через пандемію коронавірусу.

Варто додати, що до повномасштабного російського вторгнення в Україну, кордон зі Словаччиною розглядався українською владою на регіональному та всеукраїнському рівнях як один з ключових з точки зору розбудови інфраструктури та інтегрованого управління кордоном. У перспективі тут планувалось відкрити вісім ліній для оформлення пасажирських транспортних засобів, дві лінії для автобусів та дві лінії для пішоходів.

Усі перспективи реконструкції цього пункту пропуску ми проаналізували у матеріалі Шанс для КПП “Ужгород – Вишнє Нємецьке”: що можна і варто витиснути з українсько-словацького кордону під час війни.


 

Infopost.media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі