30 Березня, 2022

Парламент Канади рекомендував уряду запровадити безвізовий режим з Україною

Парламент Канади рекомендував уряду запровадити безвізовий режим з Україною

Федеральний парламент Канади більшістю голосів підтримав негайне скасування візового режиму з Україною.

Депутати підтримали звіт постійного комітету парламенту Канади. Раніше його члени проголосували за запровадження безвізового режиму з Україною, повідомляє Укрінформ.

безвіз Канада

У звіті йдеться про пропозицію “запровадити безвізовий режим поїздок з України до Канади, у тому числі шляхом швидкої видачі електронного дозволу на в’їзд (eTA)”.

Ще однією пропозицією канадських депутатів є рекомендувати урядові “збільшити кількість персоналу, аби затримки у прийомі мігрантів не стали ще довшими через чинну гуманітарну кризу”.

Кінцеве рішення щодо безвізового режиму в Канаді залишається саме за урядом. Депутати парламенту мають право тільки звернутися до виконавчої влади із запитом на розгляд певного питання.

Варто нагадати, що з 18 березня у Канаді почала діяти тимчасова міграційна програма для українців, які рятуються від війни. Ця програма дає право українцям три роки жити та працювати або навчатися в Канаді. Претендувати на участь у ній можуть усі громадяни України та їхні близькі родичі будь-якого громадянства. Охочі мають подати просту електронну заявку та здати біометричні дані в будь-якому візовому центрі Канади. Весь процес отримання візи буде безкоштовним та займе не довше двох тижнів.


Програма однак не передбачає надання статусу біженця або громадянства Канади. Однак охочі переїхати до Канади назавжди можуть скористатися чинними федеральними та провінційними міграційними програмами.

Нагадаємо, що окрім якнайшвидшого припинення платежів Росії за нафту, газ та вугілля, Польща, Словенія та Чехія підготували план із 10 пунктів підтримки України та припинення війни. Їх ЄС має виконати, якщо лідери країн-членів дійсно хочуть припинити війну.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі