26 Квітня, 2022

Нові вибухи у Придністров’ї – президентка Молдови скликала засідання Радбезу

Нові вибухи у Придністров’ї – президентка Молдови скликала засідання Радбезу

У невизнаному Придністров’ї встановили “червоний рівень” терористичної загрози після кількох нових вибухів на території військової частини та біля вежі радіотелецентру. Таке рішення ухвалила Рада безпеки регіону під керівництвом самопроголошеного президента Вадима Красносільського.

Про це повідомляє ТСВ Придністров’я із посиланням на прес-службу Вадима Красносільського.

Photo 2022 04 25 18 26 41

Зазначається, що на Радбезі обговорювалися терористичні атаки у придністровському регіоні.

“Головне питання – терористичні атаки на об’єкти інфраструктури та держустанови республіки. Зафіксовано три факти: постраждали будівля МДБ у Тирасполі, військова частина в районі села Паркани та вежі радіотелецентру поблизу селища Маяк”, — йдеться у заяві Радбезу.

Служба інформації та безпеки Молдови скликала термінове засідання у зв’язку з подією. У Бюро реінтеграції Молдови вважають, що вибухи, що відбулися в Тирасполі, в будівлі місцевого МДБ — привід для створення напруженості в придністровському регіоні.

Президент Молдови Майя Санду скликала екстрене засідання Вищої ради безпеки щодо інцидентів у придністровському регіоні, повідомляє Newsmaker.


Нагадаємо, що у понеділок, 25 квітня, у будівлі міністерства державної безпеки в придністровському регіоні Молдови пролунала серія вибухів. Головне управління розвідки міноборони України вважає, що вибухи в Тирасполі були “спланованою провокацією російських спецслужб”.

 

InfoPost.Media

Фото: Newsmaker


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі