30 Березня, 2022

Netflix відкриє офіс у Польщі, який працюватиме на Центральну та Східну Європу

Netflix відкриє офіс у Польщі, який працюватиме на Центральну та Східну Європу

Офіс планують відкрити до кінця 2022 року у Варшаві. 

Про це заявив у своєму блозі Ларрі Танз, віце-президент Netflix

“Сьогоднішній день знаменує ще одну віху в нашій подорожі до Центральної та Східної Європи, зближаючи нас з нашими членами та творчими партнерами. Я радий повідомити, що наприкінці цього року ми плануємо відкрити офіс Netflix у Східній і Центральній Європі у Варшаві, який буде функціонувати як центр для регіону.” – наголосили в компанії.

N Poland

За заявою Ларрі Танза, офіс Netflix у Варшаві є природним наступним кроком для компанії і допоможе побудувати довгострокове співробітництво в регіоні, а також поглибити існуючі зв’язки, створюючи нові можливості для творців і продюсерів контенту. 

Стрімінґовий сервіс тісно співпрацює з творцями з Польщі, щоб транслювати польські фільми й серіали: стрічки “Ліс”, Sexify , Rojst ‘9, “Девід і ельфи”, “Ніхто не спить у лісі сьогодні ввечері”, “Як я закохалася в гангстера” й “Операція Гіацинт” регулярно потрапляли до кращої 10-ки Netflix.

У компанії нагадали, що 2016 року локалізували сервіс у Польщі, після чого він став доступний румунською, чеською, угорською, хорватською та українською мовами.


На стрімінговому сервісі вже можна переглянути фільми українського походження. Наприклад, «Зима у вогні: Боротьба України за свободу» (документальний фільм 2015), «Слуга народу» (комедійний телесеріал, 2016 рік) та «Носоріг» Олега Сенцова (кримінальна драма 2022).

Нагадаємо, що режисери віддали шану Україні на премії Czech Lion Film Awards. Переконливу перемогу здобув фільм “Zátopek”, який переміг у семи з тринадцяти номінацій.

 

InfoPost.Media

Фото: Netflix


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі