01 Квітня, 2022

Хакери атакували угорські опозиційні ЗМІ та сайт однієї з партій

Хакери атакували угорські опозиційні ЗМІ та сайт однієї з партій

Два критичних до угорського уряду новинних видання Telex і 444, зазнали кібератак у четвер, 31 березня. Також хакери атакували сайт ліберальної опозиційної партії Momentum. Останніми днями атакували також сайт правлячої партії “Фідес” та сайти провладних ЗМІ.

Сервери Telex були вражені DDOS-атакою в четвер увечері, повідомляє портал.

Hacker Ga00183cf8 1920

Кілька разів їхні сервери отримували приблизно в двадцять разів більше звичайного трафіку. Також невідомі зловмисники намагалися замінити їх головну сторінку. Пізніше цю помилку виправили ІТ-спеціалісти Telex.

Майже в той же час сайт 444 зазнав подібної атаки, через що тимчасово був недоступний.

Перед цим, у четвер вранці, сайт ліберальної опозиційної партії “Momentum” зазнав перенавантаження, через що став недоступним.

“Завдяки встановленій системі захисту матеріальних збитків не було, але серйозною проблемою є те, що одна з найбільших опозиційних партій не може інформувати своїх виборців через свій сайт напередодні виборчої кампанії”, – йдеться у повідомленні партії.

Цього тижня сайт правлячої партії “Фідес” і ЗМІ, які підтримують правлячу партію, теж зазнали атаки хакерів. Наразі триває розслідування інциденту правоохоронними органами.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі