fbpx
14 Квітня, 2022

Греція не зможе більше надсилати зброю Україні

Греція не зможе більше надсилати зброю Україні

Міністр оборони Греції Нікос Панайотопулос заявив у середу, що Афіни не планують посилати більше військової техніки в Україну.

За словами міністра, оборона Грецією власної території, особливо на островах, не може бути послаблена через відправку більшої кількості зброї до України. Про це пише Euractiv.

“Оборонне обладнання, яке ми відправили в Україну, було з наших запасів. Ми не розглядаємо можливості наступних відправлень”, – сказав він грецьким депутатам під час парламентської дискусії.

30053267927 A9c26509d2 O

Уряд Греції вже направив в Україну два транспортні літаки C-130, наповнені військовою допомогою, такими як автомати Калашникова та переносні зенітно-ракетні установки.

За результатами нещодавнього опитування , 66% греків не згідні з відправкою військової техніки в Україну, і лише 29% підтримують рішення уряду.

Панайотопулос також згадав про відносини з Туреччиною, сказавши, що “це не найкращий час для переговорів проти Туреччини в НАТО, оскільки союзники хочуть бути впевненими, що Туреччина залишається прив’язаною до НАТО».

У середу в Греції повідомили, що турецькі повітряні винищувачі одинадцять разів порушили повітряний простір Афін, пролітаючи на дуже малих висотах над грецькими островами, частина з яких населені.

Раніше ми розповідали історію етнічної грекині, яка змушена була покинути Маріуполь під час його бомбардування російськими військами. Саме в цьому регіоні проживає значна частина північноазовської грецької громади, яку Росія переселила в 18 столітті з Криму на землі сучасної Східної України.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі