24 Квітня, 2022

До України прибули експерти зі Словаччини, які розслідуватимуть воєнні злочини

До України прибули експерти зі Словаччини, які розслідуватимуть воєнні злочини

Словацькі експерти, троє експертів-криміналістів, антрополог і три судово-медичні експерти вже прибули в Україну, щоб допомогти українській прокуратурі задокументувати докази, необхідні для розслідування військових злочинів.

Про це у Twitter повідомила президентка Словацької Республіки Зузана Чапутова.

“Коли я побачила жах на кадрах із української Бучі, я одразу запропонувала таку форму допомоги президенту Зеленському. Це дуже важлива частина процесу, на завершення якого може бути рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі”, – сказала Чапутова.

Зузана Чапутова

Як вона додала, історично вперше з часів нашої незалежності в 1993 році Словаччина таким чином допоможе іншій країні.

Чапутова розповіла, що Словаччина є одним із найактивніших союзників України.

“Хочу подякувати нашим експертам за сміливість поїхати в Україну: ви робите надзвичайно важливу роботу, служите справедливості, допомагаєте українцям і робите добре ім’я для Словаччини”, – додала вона.


Нагадаємо, що раніше у Міністерстві оборони РФ повідомили, що знищили батарею протиповітряної оборони С-300, доставлену в Україну з Європи. Київ і Братислава спростовують ці повідомлення.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі