13 Квітня, 2022

До Києва з підтримкою прибули президенти Польщі та країн Балтії

До Києва з підтримкою прибули президенти Польщі та країн Балтії

В Україну з візитом прибули президенти Литви, Латвії, Естонії та Польщі.

Як повідомляв напередодні поїздки президент Литовської Республіки Гітан Науседа, їх приїзд до Києва символізує про готовність сильної політичної та військової підтримки України у боротьбі з російськими військами.

Про прибуття делегації повідомили у посольстві Естонії в Україні.

“Президент Естонії Алар Каріс разом зі своїми колегами – президентом Польщі Анджеєм Дудою, президентом Литви Гітанасом Науседою, та президентом Латвії Егілсом Левітсом – прибув до Києва. Він збирається зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським та іншими посадовими особами”.


“Разом із президентами Литви, Естонії та Польщі ми сьогодні починаємо наш візит в Україну, щоб показати повну солідарність із героїчним народом та його президентом” – зазначив президент Латвії.


Варто додати, що це перший візит президентів країн-ЄС до України з моменту російського вторгнення.  В середині березня Київ відвідали прем’єри Чехії, Польщі та Словенії. А 8 квітня в Україну прибула делегація на чолі з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, до складу якої входили прем’єр-міністр Словаччини Едуард Геґер та міністр закордонних справ ЄС Жозеп Боррель.

 

InfoPost.Media

Фото: Egils Levits, Estonia in Ukraine / Twitter


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі