14 Червня, 2022

Аеропорт Братислави вперше після пандемії обслужив понад 100 000 пасажирів на місяць

Аеропорт Братислави вперше після пандемії обслужив понад 100 000 пасажирів на місяць

Братиславський аеропорт імені М. Р. Штефаніка вперше цього року перевищив ліміт у 100 000 пасажирів на місяць. У травні він обслуговував 100 124 пасажирів при прибутті та відправленні, тоді як минулого травня, під час пандемії COVID-19, це було лише 3 088 осіб.

За перші п’ять місяців року аеропорт Братислави вже обслужив 326 194 пасажирів. Про це з посиланням на речницю аеропорту Вероніку Демовічову повідомляє TASR.

Аеропорт Братислава

За словами прес-секретаря аеропорту, в травні було здійснено 2254 рейси, що вдвічі більше, ніж у травні минулого року.

Ryanair, Wizz Air, Smartwings та Air Cairo обслужили найбільше пасажирів у травні.

“Після вильоту з Братислави в травні пасажири вирушали в основному до Лондона і Мілана, а на третьому місці була болгарська Софія, яка обігнала Дублін (Ірландія) за кількістю пасажирів “, – розповіла Демовічова.

Великою популярністю серед пасажирів з України до війни користувався і аеропорт Дебрецена в Угорщині. Раніше ми повідомляли, що він стане першим державним аеропортом в Угорщині та отримає значну фінансову підтримку.


 

InfoPost.Media

Фото:и TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі