Новини 14 Червня 15:16

Аеропорт Братислави вперше після пандемії обслужив понад 100 000 пасажирів на місяць

Братиславський аеропорт імені М. Р. Штефаніка вперше цього року перевищив ліміт у 100 000 пасажирів на місяць. У травні він обслуговував 100 124 пасажирів при прибутті та відправленні, тоді як минулого травня, під час пандемії COVID-19, це було лише 3 088 осіб.

За перші п’ять місяців року аеропорт Братислави вже обслужив 326 194 пасажирів. Про це з посиланням на речницю аеропорту Вероніку Демовічову повідомляє TASR.

Аеропорт Братислава

За словами прес-секретаря аеропорту, в травні було здійснено 2254 рейси, що вдвічі більше, ніж у травні минулого року.

Ryanair, Wizz Air, Smartwings та Air Cairo обслужили найбільше пасажирів у травні.

“Після вильоту з Братислави в травні пасажири вирушали в основному до Лондона і Мілана, а на третьому місці була болгарська Софія, яка обігнала Дублін (Ірландія) за кількістю пасажирів “, – розповіла Демовічова.

Великою популярністю серед пасажирів з України до війни користувався і аеропорт Дебрецена в Угорщині. Раніше ми повідомляли, що він стане першим державним аеропортом в Угорщині та отримає значну фінансову підтримку.

 

InfoPost.Media

Фото:и TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі